Karjäär

EnergyKey võib pakkuda mitmesuguseid töövõimalusi. Töökohad on erinevad, ulatudes haldus- ja rahanduspositsioonidest projektijuhtimiseni.

Kui Sul on huvi meile tööle tulla, siis saada oma avaldus e-postiga aadressile work@energykey.ee.

Vabad töökohad

EnergyKey otsib raamatupidamisökonomisti. Otsime inimest, kelle kireks oleks töötamine nii numbrite kui ka teenustega.
Põhiülesanded on:

• Pidev raamatupidamis- ja finantsaruanne
• Aastaaruanded ja deklaratsioonid
• Järelevalve ja statistika asutustele
• Arvete raamatupidamine ja tõestamine
• Projekti järelmeetmed
• Muu piirkonnaga seotud teave

Kvalifitseerud kui:
Oled struktureeritud, täpne ja iseseisev. Suudad hoida kõrget teenindustaset ja head suhtlemisoskust erinevates keskkondades ja paljude erinevate kontaktidega. Lisaks pead olema uudishimulik ja positiivse suhtumisega, orienteeritud lahendustele ja suhtud
muudatustesse ja täiustustesse positiivselt.

Oled sobiv, kui oled vähemalt mõned aastad töötanud järjepideva raamatupidamisega. Edukal raamatupidamisökonomistil peab olema finantsharidus ja praktiline töökogemus sarnaste ülesannetega, samuti peavad olema head teadmised raamatupidamissüsteemidest ja Excel’ist. IFS’i kogemus on eelis. Võime iseseisvalt töötada muutuvate ülesannetega on võtmeteguriks.

Ametikoht on määramata ajaks, täistööajaga. Võimalik on alustada kohe või leppida algusajas kokku. Töökoht asub Stockholmis. Kas antud ametikoht sobiks Sulle? Ära kahtle, kandideeri täna! Soovime avaldust 31. märtsiks või enne, kuna viime läbi töövestlusi antud kohale jooksvalt.

Lisateavet ametikoha kohta on võimalik saada, kui kontakteerute meiega info@energykey.ee.

fd